| AntoTHETeddyBear a întrebat:

Bună TPU, am un telefon Samsung Galaxy S5 și am o problema foarte mare cu căștile.
Deci de fiecare data când bag căștile în telefon îmi apare ca sunt conectate iar după 5-10 min se deconecteaza și se aude tot zgomotul pe fundal. Am încercat o gramada de perechi de căști dar tot la fel, am încercat pana și aplicații gen sound about și altele. Mă puteți ajuta va rog? Dau funda happy

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Cred că ai probleme la contactul mufei de căști (din telefon)