| AkaneHanda a întrebat:

Am un telefon Samsung GTs5560i si vreau sa imi bag un videoclip in el, am card dar telefonul nu imi citeste videoclipul. Ce pot sa fac, ca telefonul sa imi citeasca videoclipul?

Răspuns Câştigător
| LatinNn a răspuns:

Http://format-factory.en.softonic.com/ ia programul asta si dupa dai undeva in staga pentru videoclipuri, dai la all to mobile(tot in stanga) iar dupa ce ti-l descaraca scrie undeva sus outoput folder, dai acolo si dupa il bagi in telefon :) Funda?

1 răspuns:
| alexs99 a răspuns:

Pentru citirea videoclipurilor de catre telefon trebuie sa-ti iei programul Format Factory.