| Alexandraaa007 a întrebat:

am un telefon Samsung j5 si de vreo cateva saptamani, daca incerc sa conectez castile originale Samsung la telefon, se blocheaza. Efectiv "ingheata" ecranul.nu merge sa fac nimic pana nu le scot. Si nu e de la telefonul meu, cred, pentru ca patesc acelasi lucru si daca conectez aceste casti la alte telefoane.
Aveti vreo idee ce poate sa aiba? Si daca pot sa rezolv intr-un fel problema?
Astept raspunsuri urgent!
Dau funda

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimbă castile.

| octav005 a răspuns:

Este posibil ca in interior la jackul de la casti sa se fie intrerupt un fir de la microfon si sa se atinga cu alt fir de semnal. eventual si de la casca.