| Maryna78 a întrebat:

Am un telefon Samsung star 3 si cand vreau sa-l conectez la calculator nu ma lasa adica mi se restarteaza calculatorul. Am incercat sa reformez cardul. Ce pot sa fac sa nu se mai intample asta?

1 răspuns:
| AlexDynamo1996 a răspuns:

Iti zic de pe acum pc-ul tau are o sursa prea mica pc-ul tau consuma tot ce ii da sursa iar cand bagi si telefonul consuma si el iar asta duce la resetare
incearca totusi sa reinstalezi windows-ul sau daca nu schimba sursa pc-ului