| geooo2000 a întrebat:

Am un telefon Vodafone 858, i-am dat revenire la setarile din fabrica si nu imi mai merge wi-fiul sad. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| sufletdeing3r a răspuns:

Daca nu l-ai resetat cum trebuie atunci din cauza aceea nu mai merge wi-fi. S-ar putea sa fie si de la router sau semnalul nu e destul de bun. Oricum telefoanele Vodafone sunt cam firave si dintr-o data nu mai merge ceva la ele. Mergi la un service si vezi ce spun cei de acolo. Baftawinking