| GymmyCool a întrebat:

Buna TPU am un telefon Vodafone Smart 2 si as vrea sa bag pozele de pe telefon pe pc. Inainte reuseam sa le bag cu cablul de date dar acum nu recunoaste nici pc nici telefonul cablul de date. Cum as putea sa repar asta? Daca nu se poate repara as vrea sa imi dati alte metode de a trimite/baga pozele de pe telefon pe pc. Dar sa fie explicat bine sa inteleg. Funda + VoT

2 răspunsuri:
| romania1234 a răspuns:

Pai e un aparat numit cititor si in el se baga cardul de la telefon si la cititor se conecteaza cablul de date. Sper ca te-am ajutat.

| PuF1zoR a răspuns:

Incearca cu Bump. Iati programul si pe tel si pe pc... Sau ia-ti bluetooth pe pc. Daca nu. Cumpara-ti un cititor de carduri big grin