| ThEsAvAnT a întrebat:

Am un Vodafone 858 smart si am pus pe el blocare cu gest si am uitat cum era. L-am pus de multe ori si imi cere contul google si parola le pun dar imi spune ca sunt incorecte. Am incercat sa-i dauu factory reset dar nu-mi intra in ricovery. Nu mai stiu ce sa-i fac. Dau FUNDA. Va rog sa ma ajutati.

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Nu este logic ceea ce spui, recovery nu are nici o treaba cu factory reset! de la recovery iti modifici telefonul iar de la factory reset ti-l resetezi la setarile din fabrica! nu are treaba una cu alta! scoate bateria din telefon intra in recovery si dai factory reset!

| Anonimeueu a răspuns:

Mai incearca contul si parola google.mi s-a intamplat si mie si a trebuit sa reinstalez sistemul android...gasesti videouri cu reinstalarea pe youtube