| alextheunstoppable a întrebat:

am un xperia z2 merita sa il schimb cu un note 3 n9005?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se merita. Z2 are camera mai buna decat Note 3, este rezistent la apa si praf si se poate face update la versiunea de android v5.0 (Lollipop), pe cand celalalt va ramane la cea actuala.

| alextheunstoppable explică (pentru anonim_4396):

Si pe note 3 apare lollipop

| anonim_4396 a răspuns (pentru alextheunstoppable):

Pe gsm arena scrie ca vine din fabrica cu jelly bean, actualizabil la kitkat. Oricum ar fi, nu merita schimbul.

| cozy1992 a răspuns:

In locul tau eu n-as mai sta pe ganduri

| anonim_4396 a răspuns (pentru cozy1992):

Cum de ai ajuns la concluzia asta?

| alextheunstoppable explică (pentru anonim_4396):

Tocmai am tinut in mina un note 3 si am ramas pacut surprins
se misca mai repede, asta era impresia

| alextheunstoppable explică (pentru anonim_4396):

Si ecranul, mai spectaculos, parca... nici nu stiu ce sa fac