| redds98 a întrebat:

Buna TPU.Am vazut la Vodafone Samsung Galaxy S3..Si la abonament red 45 dai 100 de euro la inceput(asa am vazut).Dar daca nu am mai avut abonament inainte platesc ceva sublimentar?

3 răspunsuri:
| catablondu a răspuns:

Buna, da. Platesti abonamentul inainte pe o luna sau doua. Ulterior ti se scade din facture.

| DwDaria a răspuns:

Bună.
Eu mi-am facut abonament nou, si nu a trebuit sa platesc nimic.
Hmm, păi dacă este vorba de Samsung Galaxy S3, poate o sa trebuiasca sa platesti, doar ca foarte putin. Depinde si de cati Euro iti faci abonamentul.
Si se poate ca de la cartela sa treci la abonament fara sa-ti schimbi numarul de telefon.
Dar de ce in Vodafone?
Eu cred ca Orange este mai rentabil.
Succes.

| redds98 explică (pentru DwDaria):

Pai eu sunt pe Orange acum si mi se pare Vodafone mai accesibil.