| 1510anamaria a întrebat:

Am vrut sa imi descarc si eu WatsApp (aplicatie de mesagerie) dar nu merge pe Samsung Star 3. Trebuie neaparat sa am smartphone sau android?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Trebuie sa ai smartphone da, nu neaparat android.

| al3xander a răspuns:

Whatsup foloseste cateva platforme (android, iOS, symbian si windows phone) deci trebuie sa ai una din platformele astea pe telefon pentru ca sa poti sa-l instalezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,eu iti recomand sa nu iti instalezi pt.ca asa a facut si o prietena si dupa ii arata altfel ecranul telefonului si tot primei mesaje enervante.

| Eviix a răspuns:

Nu trebuie sa ai neaparat android.