| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva Samsung Galaxy Core Duos?
Vreau sa-mi achizitionez unul. pareri?
P.S : Vreau sa stiu daca pot pune parola la mesaje.
Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Are un amic modelul http://bit.ly/1krR2r1 si merge super bine, in jocuri si toate cele. Bateria te tine in jur de 2-3 zile cu internet si jocuri, depinde cat umlbii si vorbesti pe el. Poti pune parola cu o aplicatii, o gasesti pe google play. Recomand sa-l iei de la eMAG, daca nu-ti place il poti returna.

| Simona a răspuns (pentru CM7YRE):

Multumesc mult! Mi-l va trimite cineva din Spania. Acolo costa in jur de 150 euro

| CM7YRE a răspuns (pentru Simona):

Cu placere. In functie de ce model exact e S7562, I8262 ori altele, o safie diferit pretul. Ce ti-am recomandat eu e chiar 150 euro, si mai putin. Tu stii ce-ti convine, dar telefonul e bun.

| Simona a răspuns (pentru CM7YRE):

Mai citisem pe forumuri, si imi pierdusem speranta. laughing

5 răspunsuri:
| Dafii a răspuns:

Eu pun unul la bataie! Ce trebuie sa faci este sa da like la pagina :https://www.facebook.com/pages/Lora-Petrescu-Army/281525692001027
Telefonul este intr-o stare buna. Cand pagina ajunge la 1, 000 de like-uri voi trage la sorti si voi anunta castigatorul!