| NoName0x0 a întrebat:

As avea nevoie de un desfasurator pentru apeluri ale unei cartele prepay. Nu prea as vrea sa.l scot, dar trebuie. Stiti cumva care este maximul de timp din care ei vi.l dau? Mai exact cu cate luni in urma poti avea acel desfasurator al apelurilor (factura detaliata), ma gandesc ca nu.l poti avea cand ti.ai luat numarut si de cand ai incarcat pentru prima data? De dat stiu sigur ca mi.l dau. Cel care raspunde ceva ce ma poate lamuri/ajuta, va primi fundita! :*

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Prin hotarare judecatoreasca, da. Poti obtine si din urma. Fa-ti cont la Telekom (nu-i mai zice Cosmote de asta vara).

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Conform legii in 30 zile. Unele site-uri au pe internet. De exemplu la DIGI iti faci cont la ei si apare factura detaliata. Cred ca si la Orange sau Vodafone. Nu mai stiu ca eu am renuntat la ei de cand la DIGI am nelimitat in orice retea.

| NoName0x0 explică (pentru Salontanul):

Dar la Cosmote? Si e vb despre o cartela Pre Pay, nu un abonament. Eu trebuie sa arat convorbiri de 5-6 luni. Se vor mai vedea?

| NoName0x0 explică (pentru Salontanul):

Stiu ca nu.i mai zice Cosmote fiindca am cartela noua, de Telekom, dar am crezut ca e mai usor pentru cei din alte retele care poate au omis noul nume... Oricum, multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru NoName0x0):

Multumesc si eu.

| Salontanul a răspuns (pentru NoName0x0):

Prin hotarare judecatoreasca, da. Poti obtine si din urma. Fa-ti cont la Telekom (nu-i mai zice Cosmote de asta vara).