| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Aş avea o mică întrebare, adresată celor care ştiu sigur răspunsul. Caz: primesc 2 euro pe telefonul mobil, de la o persoană ce e pe abonament, eu fiind pe cartelă(am specificat, în caz că ar conta şi asta). Nu am ce face cu ei, fiindcă am deja o opţiune activată, aşa că mă hotărăsc să'i trimit unui prieten ce ar avea nevoie...se poate? Adică, dacă şi eu i'am primit, îi pot trimite mai departe la scurt timp după? Nu să aştept o lună sau mai ştiu eu cât.

2 răspunsuri:
| TeDrqq a răspuns:

Da ii poti!

Funda?

| LOLA33 a răspuns:

Da ii poti trimete dar cui ii trimeti acei 2 euro nu va mai putea transfera timp de cateva zile euro daca vrea.