| AlleDia a întrebat:

Buna TPU aş avea şi eu o întrebare, telefonul care îl am acum este Allview A5 Easy si este luat pe abonament la Digi Mobil şi platesc pe luna în jur de 15 lei şi de o saptãmâna l-am scãpat pe jos şi mi s-a crãpat ecranul dar merge cât de cât.
Întrebarea mea este cã aş vrea sã mil schimb cu un alt telefon putin mai bun gen Samsung galaxy şi aş vrea sã ştiu daca pot sã îl schimb.
Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Te duci la Digi si intrebi, de putut se poate, doar ca o sa iti creasca suma de bani ce o sa platesti pe luna, la aia 15 lei o sa se mai adauge si cat esti nevoita sa platesti pentru noul telefon.

| AlleDia explică (pentru Intruder19):

Ok mersi mult ca mi-ai spus.

| Intruder19 a răspuns (pentru AlleDia):

Cu placere happy