| EricaxD a întrebat:

happy As dori sa aflu daca in oferta aceea de la Orange "Buy-back" (daca intentionezi sa iti cumperi un telefon nou, si ai acasa un telefon vechi, il duci la ei si iti fac o reducere la cel nou) se pot duce mai multe telefoane sau doar unul?

1 răspuns:
| SirOne a răspuns:

Da. daca aduci mai multe degeaba. ca nu iti face reducere la acelasi telefon ci si la altele. Adica aduci mai multe telefoane poti primi reducere la mai multe.