| hi a întrebat:

As dori sa cumpar aceste casti Casti JVC In-Ear Extreme-Explosive de pe eMAG si nu stiu daca sunt compatibiile cu telefoanele Nokia de ex x6 daca se aud bine cand la bag in telefon poate cineva sa ma ajute va rog multumesc +funda

2 răspunsuri:
| Sonny1994 a răspuns:

Se aud foarte bine si daca nu ma insel sunt mult mai ieftine la Altex...Si da sunt compatibile, are mufa jack. Bafta!

| hi explică (pentru Sonny1994):

Am vrut sa imi cumpar casti beats dar nu suntcompatibile cu Nokia fiindca are symbian .....si din aceasta cauza m-am axat pe acestea