| MKxty a întrebat:

As dori sa cumpăr un telefon, dar nu știu ce telefon ar fi mai bun pentru gaming. Puteti sa îmi spuneți niste telefoane care rulează bine jocurile online (Rules of survival)!
Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Eu am Rules of Survival pe Samsung Galaxi S7, S4 si
pe un Huawei P8 lite. Sincer. Pe Huawei p8 lite nu iti apare iarba in joc si asta e si un avantaj si un dezavantaj. Dar in afara de asta toate merg la fel de bine cand e vorba de gaming (rules of survival, Free Fire, Battlegrounds si Asfalt etc )