| trepadusha a întrebat:

As dori sa stiu cat mă costa schimbarea softului la un Samsung galaxy s3.dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| GrigoRee94 a răspuns:

Nu te costa nimic deoarece il poti face singura acasa, doar informeaza-te cum poti face asta ca nu e greu si scapi de niste banuti! Ca un inceput daca te-ar interesa incepi cu cuvintele cheie Samsung Galaxy s3 Odin, funda, mersi si sper ca te-am ajutat! big grin

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

60-80 de lei, in functie de service.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Daca te referi la resoftare costa in general cam 25ron la orice service gsm de cartier. Daca te referi la un upgrade de soft, cam 30ron SAU daca ai garantie la telefon nu costa niciun cent la Samsung RO.