| Haha123 a întrebat:

As dori si eu sa descarc jocuri pe telefon. Am incercat multe modalitati dar nu mi-a mers niciuna. M-ati putea ajuta si pe mine? puppy dog eyes big grin

Răspuns Câştigător
| WH a răspuns:

Ce telefon si cum incerci sa descarci? De pe pc sau direct de pe telefon? Incearca sa le copiezi in telefon, nu pe card. Copiaza-le in 'Others' si apoi da-i install.

2 răspunsuri:
| DyaNa1337 a răspuns:

Depinde ce telefon ai si depinde cum descarci jocurile ( de pe telefon sau de pe calculator )
mai da si tu detalii ca sa te putem ajuta
dar in principiu copiezi apk-ul pe sd si apoi intrii in el de pe telefon.

| vladcelsmecher a răspuns:

Cand descarci jocul conectezi la calculator un cablu de date iar jocul se va copia in telefon asta daca stii sa copiezi de pe cablu de date.