| anonim_4396 a întrebat:

As vre sa aflu parerea voastra despre iphone 5 replica, cu ecran mare 4. 0 inch...big grin

4 răspunsuri:
| Kamiichu a răspuns:

Părerea mea este că nu merită. Sincer! thinking E frumos, da. Dar nu mi l-aş cumpăra. am avut iPhone 4, dar era foarte naşpa că nu puteam să transfer fişiere bluetooth de pe un iPhone pe un telefon normal straight face şi ştii cum e. vrei o poză, o piesă. şi nimeni nu poate să-ţi trimită. doar un iPhone.şi nu mulţi au happy Acum, nu ştiu cu ce este mai diferit iPhone 5. înafar' că are un design puţin mai diferit. Oricum, ai de unde să alegi laughing telefoane bune găseşti :*

| MoiraBurton a răspuns:

Salut! Am iPhone 5 de câteva săptămâni. Este un telefon foarte bun, rapid. Cel mai mult îmi place că are ecranul înalt, pentru jocuri, filme, poze, etc. Dacă vrei să ți-l iei, ți-l recomand cu încrederebatting eyelashes.
P.S. - Bateria ține destul. Ai grijă să nu-l scapi, e fatal.

Fundă? puppy dog eyes

| COOLboY a răspuns (pentru MoiraBurton):

Daca nu ti-ai dat seama, el a spus iPhone 5 REPLICA! 1

| MoiraBurton a răspuns (pentru COOLboY):

Eu am original, iar despre replică, are prietena mea, și e ok! Deci nu te băgawinking