| aLexG1 a întrebat:

as vrea sa achizitionez si eu un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre Sony Xperia E4 E2105 si HTC DESIRE 516, voi ce ziceti sa aleg? dau funda mersii :X

Răspuns Câştigător
| Vi1rus a răspuns:

Eu as alege Sony xperia e4 deoarece am HTC DESIRE 516 si nu imi place e incet. HTC-urile sunt ca Nokia cum erau inainte. rezistente. dar la soft nu prea fac treaba la Sony vei avea si andotid 4.4. Bafta!

| Vi1rus a răspuns (pentru Vi1rus):

Android sorry

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Sony Xperia E4 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......4he314.php

Toate cele bune!

| Kenya a răspuns:

Htc

| eeedddnmaaa a răspuns:

HTC-ul,cu siguranta! Asta e doar parerea mea! happy