| XxxIullyxxX0810 a întrebat:

As vrea sa achizitionez un Samsung Galaxy S3 si as vrea sa stiu de la cineva care il are deja daca isi merita banii si daca e asa de util pe cat se spune. M-am documentat deci stiu tot ce se poate sti despre el dar vreau sa stiu ce mici defecte are? Momentat am un Samsung Galaxy Ace de 2 ani si se misca extrem de greu. Am sters tot ca sa aiba mai mult spatiu sa se miste mai repede dar nici un rezultat. Ce imi doresc de la Samsung Galaxy S3 este: o viteza buna de navigat pe internet si prin fisiere, o camera buna de facut poze in natura cu culori saturate si o camera frontala care sa fie si ea cat de cat buna pt. Selfies, un ecran de marime potrivita pentru jocuri.

Răspuns Câştigător
| Taner13 a răspuns:

Eu folosesc un galaxy s3 si sunt foarte multumit de el, merge orice joc pe el cu grafica la maxim, camera de fata este excelenta pentru selfies cu o claritate foarte buna. Iti recomand acest smartphone, isi merita toti banii.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Părerea mea e că nu merită banii. Dar asta nu înseamnă că nu e OK, doar că e exagerat de scump.

| GicuGagicu a răspuns:

Eu zic sa iti iei LG Nexus 4 sau daca iti permiti LG Nexus 5. sunt mult peste s3 ambele si garantat ai mereu ultima versiune de soft

| XxxIullyxxX0810 explică:

Nu e vorba de bani. E vorba despre calitate ca oricum nu mi se pare scump la cate are. 1, 180 e pe eMAG.