| evildarks a întrebat:

Buna TPU...As vrea sa achizitionez un Telefon Gigabyte Gsmart Alto A2, Dual SIM si as vrea sa stiu daca este intr-adevar bun, cum se misca in jocuri, bateria cat tine, daca se aude bine si altele....pretul sau este 549 lei cu urmatoarele specificati:Model Procesor:MTK MT6572 Dual-Core Frecventa procesor:1300 ghz, Diagonala display (inch):5, Memorie RAM:1 GB Memorie interna:4 GB, Sistem de operare:Android v4.2 (Jelly Bean Plus), Rezolutie camera (Mp):5, Camera secundara:0.3 Mp, Capacitate (mAh):2000 daca mertita bani pentu specificatiile pe care le are? As vrea raspunsuri in special de la cei care l-au achizitionat dar este bun orice raspuns! Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| BlackNinja a răspuns:

Specificatiile pe care le are isi merita banii, doar ca procesorul e MTK, care e o marca destul de slaba.Totusi telefonul este facut de cei de la Gigabyte si nu stiu cat de rezistent e in timp.