| Eastwood a întrebat:

Buna TPU as vrea sa aud parerea voastra cu argumente despre telefonul Sony Xperia Z1, si cei care nu il detin!

3 răspunsuri:
| SNAKECOM a răspuns:

Am auzit ca face poze foarte bune si ca are un dizain la fel ca toate un pic schimbat e cam scump nu prea zic ca e un WOOW. tongue

| AFC a răspuns:

Eu am avut z1 e ok telefonul doar ca nu face poze de 20, 7 megapixeli, procesorul e bun... daca vrei sa asculti muzica difuzorul nu e nu stiu ce, nu se aude prea tare si rezista la apa, dar mate grija capacele externe nu-s prea bune deoarece eu l-am bagat in apa si mi s-a deschis un capac din ala si s-a unplut de apa si adio telefon... l-am reparat da mi-am luat un s6 edge acum.

| Ke_Tibi_1990 a răspuns:

Este bunlaughing