| violeta88 a întrebat:

as vrea sa cumpar un telefon Allview x4 soul mini de 499.99 lei de pe eMAG.
Cum este telefonul, tine bine bateria si cum este cu asistenentul vocal Avi? Merita sa mi-l iau? Pentru cine are acest tlf? Plsss raapundeti-mi cum este

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Prpunere: mai pui o suta și puțin și iei Samsung J3 - vezi comparația aici:

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8706&idPhone2=8438

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De pe eMAG nu merita luat, dar din alt magazin da.
Allview nu e firma rea si face telefoane bune si rezistente pentru acel pret. Fata de celelalte branduri precum Samsung, te tine lejer 5 ani.
Eu am un Allview A5 Smiley luat ceva timp cu doar 200 RON si merge si acum... desi nu mai face fata in 2018 la aplicatii din cauza RAM-ului de 512MB, tine tot 2 zile bateria si functioneaza bine la partea software (decat 2 resetari au fost necesare).

| UnulSimplu312 a răspuns:

Mai bine iti iei din magazine sau de pe cel pentru ca pe eMAG multe comenzi vin stricate sau chiar sparte am patit cu un smartwatch l-am comandat si mi-a venit spart si stricat nu mergeam camera frontala NU RECOMAND EMAG!

| Pinkvanilla9 a răspuns:

De banii astia nu merita allview.In niciun caz sa nu iei de la firma asta