| Danielbestboy a întrebat:

As vrea sa imi achizitionez un smartphone pana in 650 lei fara abonament.Ce telefon imi recomandati?
As vrea ca procesorul sa fie de minim 1GHz si daca ar mai fi si dual cor ar fi si mai bine, un ecran generos de minim 3.5 inch si mai mare chiar. Astept pareri cele mai bune telefoane primesc funda!
M-am gandit la Allview p5 mini si la Alcatel one touch x'pop

2 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

De ce nu P5 normal?

Uite, chiar beneficiezi de un discout acum http://bit.ly/16lIKKV

| Wolfyye a răspuns:

Orange nivowinking