| violettaroz6 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un iPhone5.Parintii mei sunt de acord, dar nu stiu daca merge bine.

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Buna Violeta,

este un telefon bun, in top 3 telefoane la acest moment.

Iti recomand insa Samsung S4, are si pretul mai bun, si mai performant iar ecranul este mai mare cu 25% lucru ce te poate ajuta in browsing jocuri filme.

vezi aici diferentele si preturile la aceste 2 telefoane la magazinele din Romania:

http://timez.ro/......e-preturi/

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu banii aia iti iei un S3 sau S4 care e superior produselor Apple!

| violettaroz6 explică (pentru anonim_4396):

Da,ai dreptate! Cred ca o sa imi iau un S4! Mersi!

| NemNUZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Specifica si din ce punc este superior. De exemplu Iphonul 5 e facut din aluminiu, si are unele margini care sunt taiete cu diamant, in timp ce ambele modele Galaxy sunt din pastic. Gandeste inainte sa scrii, in raspunsul tau se intelege ca S3 sau S4 este superior chiar si Macbook-urilor

| anonim_4396 a răspuns (pentru NemNUZ):

Prietene, iti caut si iti scriu 3 pagini de pareri care sunt contra Apple. Uita-te la raspunsurile mele si nu specifica ca nu gandesc cand scriu ceva! Si tu gandesti? Samsung nici macar nu au publicat produse in gama PC/Desktop! cum sa fie un telefon peste un PC/Notebook etc? Nu doresc sa ma cert cu nimeni aici, parerile au fost impartite din totdeauna in privinta acestor doi rivali, Apple si Samsung. Am incheiat aceasta conversatie. O zi buna iti doresc!

| violettaroz6 explică (pentru NemNUZ):

Mersi! Oricum e o sa imi iau un iPhone5 si un S4! Oricum parintii mei au bani deci nu-i problema!

| NemNUZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ai spus,, produsele Apple,, deci de aici reiese ca fac parte si Ipad-urile si Macbook-urile, etc. Oricum multumesc, o zi buna si tie

| NemNUZ a răspuns (pentru violettaroz6):

Sa le stapanesti sanatoasawinking

| violettaroz6 explică (pentru NemNUZ):

Mersi

| NemNUZ a răspuns:

Iti spun ca si un posesor de Iphone 5, cumparati acest produs, deoarece vei fi foarte multumit de el, mai ales ca acum este mai la reducere deoarece peste ceva timp va aparea modelul 5S. Produsele Apple au fost tot timpul peste celelalte marci.

| Klandestin99 a răspuns:

Iphone 5, cumpărăţi mulţi prieteni de ai mei au şi merge foarte bine. Dacă ai această ocazie nu o rata şi cumpărăţi! (:

| violettaroz6 explică (pentru Klandestin99):

O sa imi iau si un iPhone si un S4! Mersi!