| Lory407 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon, dar nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy s2 sau HTC sensation xl thinking!
Voi care credeti ca este mai bun? Argumentati!
FUNDAA! :* :****

Răspuns Câştigător
| Mocanu_Bobo_1995 a răspuns:

Lory eu ti-asi recomanda Samsung galaxy s2 pentru ca jocurile merg foarte bine si pe ecran ti se vede tot foarte clar. De HTC nu sunt prea multumit

5 răspunsuri:
| Lory407 explică (pentru stanly7):

Sa stii ca am cautat pe net, dar am vrut si parerea altora...laughing

| Lory407 explică (pentru tioan):

E comparatie dintre HTC sensation 4g si Samsung galaxy s2... eu vreau dintre HTC sensation xl si Samsung galaxy s2