| serby2003 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon... Si ma gandeam la Samsung Galaxy Core Prime G361F. Ce parere aveti despre el? Si am observat ca este si G361. Care e diferenta intre G361F si G361? Dau FUNDITA! big grin

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Parerea mea este ca nu sunt bune decat pentru mesaje convorbiri si posibil youtube. Dar la browsing si jocuri nu e bun deloc. Daca il iei nou si dai 600-650 lei nu merita absolut deloc la banii aia iei un S3 Neo care e mai bun si mai mare. La bani astia 600-650 daca atat aveai de gand sa dai pe Samsung iti recomand un Allview E3 Sign pe care si eu tocmai mi l-am achizionat la reducere pe Flanco e 650 lei sau pe allviewbf.ro sau asa ceva un Allview Viper blue perl sau asa ceva sigur gasesti la 600 lei cu specificatii bune ambele avand 2GB Ram si 16GB Stocare adica dublu de samsungul pe care tu il vrei. Sper ca ti-am fost de folos. Bafta.