| pAAuLL a întrebat:

Buna TPU as vrea sa imi iau un telefon nu stiu ce sa aleg dintre:Samsung galaxy fame,trend, Orange nivo, iphone 3gs sau 4. As vrea sa stiu ce jocuri suporta fiecare (jocuri cu grafica destul de buna real race 3, need for speed most wanted, temple run doi, m-ar interesa!) si care este ultima versiune IOS suportata de iphone 3gs si iphone 4.Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Eu zic sa alegi intre Samsung Galaxy Fame si Iphone 4

1 răspuns:
| BANDITULmoortii a răspuns:

Pai evident Iphone 4 pentru ca : este mai nou si suporta mai multe jocuri