| Alle57 a întrebat:

happy
As vrea sa imi recomandati un telefon cu pretul intre 900 si 1000 lei. Mentionez ca vreau ca acesta sa fie nou, sa aiba camera buna peste 5 MP si cu blit, camera secundara, cu android mai bun si daca se poate uh ecran mai mare pentru jocuri si net.
Va rog puneti si cu link.
Funda pentru cel mai bun. :*

Răspuns Câştigător
| davidtm a răspuns:

Salut eu mi-am luat s2 second fara nicio zgarietura pe ecran cu 900 lei, dar daca vrei totusi nou..alege Samsung este cea mai buna firma, si telefoanele is de calitate crede-ma! uite aici s advance, este foarte bun, si e aproape la fel de perfomant ca s2..http://www.emag.ro/......EHQCTBBBM/
..totusi eu zic sa alegi s2:motive il are o gramada de lume, pentru ca e de calitate, si pretul este ok.
in 2011 era cel mai bun telefon, si era in jur de 3000 de lei,
iti merg toate jocurile care exista,
camera destul de buna 8 mp,.
si telefonul este foarte ok.
si cu 10 mil, cred ca il gasesti nou pe okazi, dar vezi cand il comanzi sa fie transport neaparat cu urgent curier, si utilizatorul sa aiba calificative bune.
sper ca te-am ajutat. funda?

10 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Eu am un Galaxy Ace, nu m-a dezamăgit deloc.

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Haide sa te ajut cu o sugestie. In 1000 ron poti sa iti cumperi un telefon cu o camera chiar mai buna de 5 mp (mai exact de 8mp) camera secundara foarte buna si un procesor impecabil quad core care, cu siguranta, te va ajuta la aplicatii si diferite jocuri.

http://bit.ly/1dEQiae aici gasesti si parerea celor care au cumparat deja.

Răspuns utilizator avertizat
| stalin1999 a răspuns:

Samsung Galaxy S2

| Alle57 explică (pentru stalin1999):

Da, dar nou e peste 1000 lei

| Flavyw111 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace 2

| Flavyw111 a răspuns:

Da

| cristianHD a răspuns:

Samsung galaxy ace place 950 lei