| lovetheyfunny a întrebat:

As vrea sa imi scumpar un telefon de pe internet dar cum imi dau seama cat de mare e? il vreau cat mai mare ceva in gen cum e Samsung galaxy note 2 sau si putin mai mic nu conteaza dar vreau sa stiu dupa ce imi dau seama de asta? va rog ajutati-ma dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Te uiti la marimile telefoanelor. Daca nu le gasesti, marimea ecranului sigur o gasesti. De exemplu, Samsung Galaxy Note 2 are ecranul de 5, 5 inci.

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Din specificatii iti dai seama cat de mare este. Ce vrei tu are 5.5''

| k330sk3a a răspuns:

Te uiti la specificatii si vezi cat are diagonala, iar ca sa te ajute si mai mult, cauti pe google de exemplu "Samsung galaxy note 2 review". gasesti o gramada de oameni care prezinta telefonul, iar asa iti poti da seama cat de mare e in mana ta.