| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa mi cumpar online un telefon SAMSUNG GALAXY J5 2016 ma gandeam sa-l cumpar de pe EROGSM.RO. ce spuneti e un site de incredere? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| pufosicaa a răspuns:

Da, in majoritatea orice site original poti avea in credere in el.Dar trebuie sa astepti mult pana va veni, eu zic sa iti iei unu de la magazinele speciale din orasul tau pentru ca il iei pe loc si nu iti mai faci griji daca vine sau nu. Dar acum faci ce vrei tu! Sper ca te-am ajutat!

| nikolas25 a răspuns (pentru pufosicaa):

Da dar in magazinele eurogsm nu gasesc acest model de telefon. iar in alte magazine e mult mai scump. pentru ca eu vreau sa-l cumpar la liber.

1 răspuns: