| Skrillex1 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un iPhone 5 32GB White&Silver.
Am 2 optiuni : Abonament Orange 15 Euro / Luna :1500min in retea; 135 min nationale 135 SMS; 200MB trafic; yahoo/facebook nelimitat (520 Euro) SAU Telefon cumparat la liber de la EMag : 2949. 99Lei si sa imi iau o cartela reincarcabila cu 10 Euro in Orange Young (am auzit ca au optiuni foarte bune)
Ce sa fac? ( nu incercati sa ma convingeti sa-mi iau S4 sau Xperia ca si cei de la Orange au incercat ). Sunt mult prea mari si nu imi prea place Android.

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand telefonul la liber. Abonamentele nu sunt facute sa fie in beneficiul nostru niciodata si platesti mai mult lunar decat ai plati pentru o cartela.

Te sfatuiesc totusi sa arunci o privire aici: http://bit.ly/13g6bPB peste parerile celor care au cumparat deja acest telefon.

2 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Cred ca optiunea de a lua la liber este mai eficienta.

| Skrillex1 explică (pentru TizZu15):

Daca e sa il iau la liber atunci, vreau sa fiu sigur daca EMagu e de incredere ca am auzit ca se poate sa iti dea cutia goala sau cu un sapun in ea laughing