| NissanNavara a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon la liber si nu stiu de unde ar fi mai bine, mai ieftin. Ar fi mai bine sa iau de la cosmote/Vodafone sau de pe internet (okazii, eMAG etc.) ce sfat imi dati? big grin va rog.

10 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

La Vodafone - Orange - cosmote sunt telefoane noi, dar la suprapreţ. Sunt mult mai ieftine pe internet, sau poate la magazine specializate. O seară bună.

| aleCsandrra a răspuns:

La liber, parerea mea este sa-ti iei ori la abonament ori de la amanet. Dar cel mai bine ar fi la abonament.

| BandOfHorses a răspuns:

Ia-ti de pe internet, sunt mai ieftine si iti ajung acasa gratuit in cateva zile.

| RobertoRobby a răspuns:

Ia-ti de pe orice site, adica mana a2-a, eu mi-am luat un telefon de pe CraiovaForum de la mine din oras... [ galaxy s3 ] cu 18 milioane impecabil aproape.winking merge tot, mi-a dat tot la el, si nu regret nimic... acum depinde si de tine. Iti poti lua si de la Emag, Vodafone, Orange, Cosmote si altele dar sunt noi si sunt peste 10 oricat ai incerca sa iei cel mai ieftin daca vrei desigur, un telefon cat de cat performant, daca vrei unu mai asa iti poti lua nouwinking

| crish98 a răspuns:

Nu ar fi bine sa iti cumperi telefon de pe okazii pentru ca majoritatea sunt la mana a doua. Cel mai bine este sa te duci la Cosmote/Vodafone/Orange.

| Publicbet100 a răspuns:

Buna *** nushu ce sa zic eu te sfatuiesc sa iti cumperi un tel direct din magazin, de la Vodafone de preferat, dar daca esti zgarcit/a atunci ia-ti unul de pe ocazii care nici nu se aprinde laughing

| Publicbet100 a răspuns:

Buna nushu ce sa zic eu te sfatuiesc sa iti cumperi un tel direct din magazin, de la Vodafone de preferat, dar daca esti zgarcit/a atunci ia-ti unul de pe ocazii care nici nu se aprinde laughing

| Publicbet100 a răspuns:

Ia-ti de unde vrei ca nu conteaza

| Publicbet100 a răspuns:

Bai ce sa zic eu te sfatuiesc sa iti iei unul din magazin, de la Vodafone de preferat, dar daca esti zgarcit/a ia-ti de unde vrei