| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să-mi iau un nou telefon. Ce telefon bun imi recomandați sub 3000 de lei (treizeci de milioane)?

12 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Sunt multe telefoane ce poți cumpăra la banii aceștia. Tu la ce marcă te gândești?

| Bogdan70001 a răspuns:

Offf stiam ca pe TPU mai sunt copilasi fara destin, dar nu ma asteptam sa apara si la aceasta intrebare happy Daca atat te duce capul, sa jignesti eu nu pot sa cobor la nivelul tau, dar din fericire te pot raportawinking

| Al3x998 a răspuns:

Asus Zenfone 5Z, clar. E peste S9.

| gelu1970 a răspuns (pentru Al3x998):

Tu ai gândit când ai scris?
Sau ai scris doar din lipsa de ocupație?

| Al3x998 a răspuns (pentru gelu1970):

Documenteaza-te inainte sa comentezi.

https://youtu.be/6zJ8-icOAA4

| Al3x998 a răspuns (pentru gelu1970):

Si in antutu e peste, si in 3d mark.

In antutu:
Zenfone 5Z: 268k pct.
S9: 242k pct.
S9+: 251k pct.

In 3d mark Zenfone 5Z e pe locul 1, s9 e pe locul 7 si S9+ e pe locul 5.

| maddog95 a răspuns:

Nokia 8
Nexus 6
pixel, nu mai stiu daca pixel 2 ii sub 3000

| Savas10 a răspuns:

Dupa ce ca esti prost, mai si semnalizezi. rolling on the floor))

| Arseia a răspuns:

Samsung s8 s8 plus
Samsung a6 2018
Asus zenfone 5z