| Mihalachi_Andrei_1999 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon pana in 1000lei dar nu stiu care e mai bun puteti sa ma ajutati dati-mi si mie niste linkuri cu telefoane bune va rog!

5 răspunsuri:
| BoooBear a răspuns:

Samsung galaxy s duos...cauta pe eMAG sau quick mobile

| Caster a răspuns:

Huawei G 510 eu detin unul de aprox 3 luni si imi merge brici happy iar raportul calitate/pret este mai mult decat convenabil

| Mihalachi_Andrei_1999 explică (pentru Caster):

Nu puteti sa-mi dati si niste linkuri
si puteti sa-mi spuneti cat de bun ete telefonul acesta http://www.emag.ro/......EP9XKBBBM/

| Caster a răspuns (pentru Mihalachi_Andrei_1999):

Daca compari galaxy s cu g 510, Huawei este mai performant dar in mare parte nu cu foarte mult.Dar daca compari Samsung cu Huawei atunci normal ca Samsung ar castiga ( doar findca este firma renumita ), ca pana la urma tote telefoanele sunt facute cu componente de la Samsung, doar ca daca cumperi un telefon cu Samsung scris pe el platesti mai mult ca vezi doamne "e de firma". Ca asa e romanul nu conteaza daca da mii de lei pe un telefon, conteaza sa fie cat mai smecher...straight face

| Heyheyy a răspuns:

Htc desire 500