| LoreBuff a întrebat:

Buna TPU :*. As vrea sa-mi spuneti va rog, ce parere aveti despre Vodafone Smart II. Ce calitati si ce defecte are, as vrea sa stiu si parerea celor care detin acest telefon. Astept pareri:* >Funda:

Răspuns Câştigător
| Bewaree a răspuns:

Sall e bun il am si eu are grafica buna merg unele jocuri e super telu. Defecte nu prea are dar este foarte bun FUNDA?

4 răspunsuri:
| Alexandro9050 a răspuns:

Nu are memorie mare, trebuie sa ii cumperi un card de memorie mare, in rest nu ma deranjeaza cu nimic, imi merg toate aplicatiile

| razboinicu2016 a răspuns:

Il are un coleg de-al meu, a fost multumit, pana i-a alunecat din buzunar si i s-a spart ecranul(e fragil).Dar daca ai grija e bun

| downer2012 a răspuns:

E un **** de telefon
1.camera de 3, 15 mp, unele galaxy au de 8mp+camera fata
2.Android 2.3.7,exista 4.0.4(ICS),4.1.4(JELLY BEAN)
3.Procesor 832 MHz ARMv6 single core-cu 3 generatii mai vechi, exista quad core 1ghz+
4.memorie ram-512mb foarte mica
5.ecran de 3, 2 inchi, 4.0+

| JustOneSmile a răspuns:

Eu zic ca esti multumita de el un timp, apoi dispare tot interesul. Am si eu, de abia astept sa il schimb, daca vrei sa il iei, eu zic sa te mai gandesti odata happy Iti spun pentru ca nu vei fi chiar asa multumita decat daca esti la inceputul experientei smart