| 0iony0 a întrebat:

`Buna TPU! As vrea sa stiu cum opresc sunetul de la camera foto.Chiar daca il dau pe silentios tot se aude sunetul.Si cum editez poze pe el? Telefonul este Alcatel hello kitty One touch 918. Va rog sa ma ajutati! Da-u funda!

12 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Telefon... Hello Kitty...
Serios, telefon Hello Kitty?

Now I need to die. Slowly and painfull, maybe this is how I can regain my manhood.

| 0iony0 explică (pentru Seby90):

Da ai ceva impotriva? Nici mie nu imi place dar altul nu puteam lua.

| Seby90 a răspuns (pentru 0iony0):

Nu stiu, vezi tu, sunt baiat (ca sa nu zic barbat, inca nu m-am decis, imi place sa fiu copil - mental - dar imi place si berea); si cand aud de hello kitty, sau mai rau, de nyan cat mi se ridica parul' pe maini.

Daca nu puteai lu altceva, te iert, te iert!
Dar doar de data asta.

| 0iony0 explică (pentru Seby90):

Oki..nu am sa mai zic de el never...laughing

| Seby90 a răspuns (pentru 0iony0):

Asa! There you go girl (i imply you're a girl, if you're a boy... oh god, may the devil have merci upon your soul, cuz you are going straight to hell for even thinking at such a feminine item!)

| shinelikeastar a răspuns (pentru 0iony0):

Poti sa-l lauzi daca vrei, o sa fiu primul care iti raspunde laughing

| FiddleStick a răspuns:

In momentul in care deschizi aplicatia camerei foto, ai in coltul din stanga jos o pictograma ce simbolizeaza o rotita dintata. Daca o apesi, ti se va deschide un submeniu unde vei gasi Sunet declansator > Dezactivare.

| 0iony0 explică (pentru FiddleStick):

Nu am pictograma sub forma unei rotite dintate...

| shinelikeastar a răspuns:

Cumpara-ti altul sau intra la sterile camerei foto, la sunet si acolo te descurci.

| 0iony0 explică (pentru shinelikeastar):

Nu imi permit sa-mi cumpar cand vreau eu telefoane.

| shinelikeastar a răspuns (pentru 0iony0):

Nu trebuie sa te superi pe mine pentru asta. Iti fac eu cadou jegul meu de Rio II ( daca crezi ca altii sunt mai norocosi) p.s. sincer nu vreau altul

| cudlles a răspuns:

Dai la setari-profiluri-sunete si dai dezactivate.