| marina979 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot avea grija de telefonul Allview p5 mini astfel incat sa ma tina cel putin 2 ani. Mi l-am cumparat acum 2 zile si pot spune ca sunt multumita de el.

3 răspunsuri:
| Clawd3lw a răspuns:

Uite aici raspunsul tau http://epicfreeprizes.com/? ref=4243714

| horia2012 a răspuns:

Nu-l lasa in soare, ploaie, medii umede (baie), caldura (calorifer), cumpara-i cat mai repede husa si folie (daca nu are). Fereste-l de socuri mari (cazaturi) ca se pot deregla senzorii (rotatie, lumina, proximitate). Sa nu-l pui pe suprafete rugoase (aspre), prafuite, pentru ca se poate zgaria geamul camerei foto si nu va mai face fotografii bune. Nu-l "roota" pentru a instala anumite jocuri si aplicatii pentru ca pierzi garantia, chiar daca arata si functioneaza perfect.

| darrio2007 a răspuns:

Cum ai avut grija si de celalalt.