| girafa12345 a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista o modalitate de a bloca un numar de telefon, pe Huawei, fara ca acesta sa mai apara vreodata. Daca blochez un numar, adica il bag la lista neagra ca atat imi ofera telefonul, din pacate tot apar mesajele si apelurile de la numarul respectiv. As vrea sa nu ma mai poata contacta niciodata si sa nu mai vad nici un apel de la nr respectiv. Reteaua pe care sunt e Orange, in caz ca exista ceva functie de la ei de a bloca numarul definitiv! multumesc!

1 răspuns:
| Elelei a răspuns:

Nu conteaza reteaua ci telefonul. Vezi in setarile optiunii unde ai blocarea. Trebuie sa ai si ceva cu/fara notificari. Bifeaza "fara". Am avut si eu asa ceva si pana nu am pus fara notificare, imi apareau tote mesajele, integral.