| ionut2000000 a întrebat:

as vrea si eu sa descarc un joc de tip crime simulator si cu telefonul meu Alcatel one touch 991 nu prea pot.(chiar daca la cerinte scrie ca android 2.3 si deala am eu). Daca ma poate ajuta cineva cu asta ii multumesc foarte mult si vreau cat mai multe raspunsuri.PS:sunt bune si niste sfaturi.

2 răspunsuri:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Nu poti pentru ca Alcatel One Touch 991 este un telefon slab si depășit demult. Chiar daca jocul nu are pretenții la android, in schimb are la procesor, la grafica, la calitatea ecranului si la alte chestii la care telefonul tau nu prea excelează. Imi pare rău dar nu ai ce sa faci decât să-ți iei un telefon mai bun.

| ionut2000000 explică (pentru LenoreVoldaren):

O sa ma prefac ca nu am citit ce ai zis...