| sofronici2002 a întrebat:

Buna TPU...aseara mi-am cumparat ALCATEL C5 POP,dar am o problema,am dezinstalat toate jocurile,nu si aplicatiile, apoi am introdus un card care are 8GB, dar nu pot descarca nici un joc care are jumate GB sau macar RETRICA... crying FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Rotaru_Ionut_1990 a răspuns:

Probabil telefonul tau nu are cateva setari facute asa ca du-te la setari pe memorie si vezi ca vei avea detalii despre toata memoria ta asa ca aranjeaza-ti tu cum vrei tu! happy vezi daca ai introdus bine acel card de memorie daca nu tot in setari undeva la la mem interna vei avea niste optiuni si verifica daca l-ai pus bine depinde si de memoria interna a telefonului cam atat. Funda?