| dge18 a întrebat:

Asta este o intrebare pentru userii care au avut sau au in momentul de fata Samsung Galaxy S Duos!
Ce spuneti? Este bun? :-))
Ca dupa cum arata si m-am uitat peste tot la informatii despre el am vazut ca e cam un Sony Xperia Miro! Doar ca are versiunea mai upgradata! :-D

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Are mama Galaxy S Duos, nu este cine stie ce are ecran mic de 4'', iar memoria ram este de 760mb, deci se mai blocheaza uneori... ce sa zic este decent daca nu te joci jocuri mari sau nu il soliciti prea mult.

| dge18 explică (pentru RobertMoon):

Pai asta-i si faza l-am luat pentru mama.
Deci e bun :-))
Mersi!

| RobertMoon a răspuns (pentru RobertMoon):

Iar memoria interna nu este de 4GB este mai degraba 1 GB, androidul 4.0 nu este unul prea bun ocupa destula memorie interna.

| RobertMoon a răspuns (pentru dge18):

winking