| anapop628281991937 a întrebat:

astazi am observat ca castile nu mai functioneaza la volumul normal, am iphone 11 iOS 14 0 1 si castile respective functioneaza perfect conectate la alt telefon. Care ar putea fi problema? De asemenea la bara de sunet de langa cea de luminozitate s-a format o linie subtire si acea parte portocalie care aparea cand volumul era peste limita de decibeli cand sunt conectate castile este mult mai ingusta, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Adrian5575 a răspuns:

Poate a intrat ceva mizerie in gaura unde bagi mufa si nu intra destul si nu face bine contact.