| DanielOvO a întrebat:

Astazi am patit ceva oribil mai intai sa va spun despre ce este vorba : Am un telefon LG gm360 si nu l-am incarcat zilele astea pentru ca nu am fost acasa, cand am ajuns acasa l-am pus la incarcat si nu se deschidea cum era normal, l-am lasat crezand ca bateria este epuizata, i-l las vreo 2 ore dar degeaba, incerc sa-l deschid si s-a deschis, se incarca dupa care dupa vreo jumatate de ora se inchide si nu se mai incarca. Va rog dati un sfat ce-as putea face? Se poate repara? S-au din ce cauza nu merge, nu inteleg!

Răspuns Câştigător
| 5yr0Kk a răspuns:

Am si eu o tableta galaxy tab 2 si la fel am patit..nu am incarcat-o vreo saptamana si cand am ajuns acasa era inchisa...am lasat-o cateva ore in priza nimic..am lasat-o o noapte intreaga si dimineata mergea..nu stiu ce sa zic.pot fi mai multe chestii sa se fi stricat bateria, sa nu primeasca curent sau mai rau sa se fi stricat ceva inauntru.l-ai tinut cumva in frig?, l-ai scapat pe jos? incearca daca mai are vreun prieten modelul acesta sa incerci cu bateria lui..sau il poti duce la un service autorizat daca nu mai are garantie sau la garantie daca mai are.
bafta!

| DanielOvO explică (pentru 5yr0Kk):

Iti multumesc mult barlaady, am tinut de dimineata pana acum telefonul la incarcat si acu merge, multumesc pentru sfat, sa nu crezi ca am uitat de premiu funda!

| 5yr0Kk a răspuns (pentru DanielOvO):

Ooo.ce ma bucur ca iti merge..stiu sentimentul acela cand vezi ca nu porneste.:d