| Dragut123 a întrebat:

Astazi m-am uitat pe OLX si am vazut o copie fidela a telefonului iPhone 6 la pretul de 500 lei. Ce parere aveti? L-ati cumpara?
Multumesc anticipat! happy

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu cred ca este fake. Iphone 6 se vinde in acest moment cu peste 30 de milioane, deci ori e chiar o prostie care se strica imediat ori este intr-o stare deplorabila. Nu, nu-l cumpara.
O zi buna!

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns (pentru Adry05):

Nu se vinde cu 30 de milioane, maxim 25...

| Adry05 a răspuns (pentru Edy_Mihai_Eduard_1980):

Marog, eu am zis cat era mai demult. E tot pe acolo deci nu se compara cu 500 cat a zis el.

Răspuns utilizator avertizat
| notefree a răspuns:

Imitatie probabil ii vreun GooPhone i6

| xr0sioRx a răspuns:

Nu merita, mai bine iti iei 4s la mana a2-a decat o replica, ce sa faci cu ea? sa te faci de ras? sau vrei sa te dai smardoi cand iesi pe afara ca ai iphone 6?

| Ced7 a răspuns:

Calm down!
E o replica chinezeasca, nu merita nici macar un banut. Axeaza-te pe altceva, nu face niste achizitii prostesti pe care le vei regreta.