| Fircoi_Florin_1967 a întrebat:

Buna TPU astazi mi-am spart touchscreen-ul... si as vrea sa stiu de unde si cu cat mi-as putea lua altul?

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

touchscreenul spart costa, 120 lei sa-l fac deci cam asa, 1 milion / 1 milion si ceva, dar nu te duce sa il faci la corespondenta acolo cer ratonii aia dublu, du-te la service normal de telefoane.

| Fircoi_Florin_1967 explică (pentru OnuOnulică):

Ok mersi

| OnuOnulică a răspuns (pentru Fircoi_Florin_1967):

Nu ai pentru ce Florinwinking

O seara buna incontinuare happy

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Depinde de touchscreen(telefon/tableta/monitor). Apoi de marca/tip.Si bineanteles de service/manopera.
E daca e numai touchscreen-ul (fara display) manopera poate si intre 50-80 lei(fara touch).

Deci ce device ai?

| Fircoi_Florin_1967 explică (pentru stlucian):

Am un telefon Huawei u8850

| stlucian a răspuns (pentru Fircoi_Florin_1967):

Http://www.gsmnet.ro/......nal--55972

http://www.okazii.ro/cautare/display+huawei.html

Deci daca trebuie numai touchscreenul pana in vreo 120-130 cu totul si 160-180 cu schimbarea ambelor device-uri.