| AlexandruCon a întrebat:

Buna TPU. Astazi pe voicemail am primit un mesaj de la un numar necunoscut care ma intreba de ce i-am sunat fata (nu am sunat pe nimeni). Aveti sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Ignoră, lumea greșește numărul tot timpul...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E o problemă existențală majoră. Dă-ne un interval de timp să reflectăm

| stefiiii3 a răspuns:

Spune-i ca a gresit persoane, poate chiat era un mesaj important, dar nu avea numarul potrivit.

| Eibogu a răspuns:

Ignoră,sau blochează nr

| nuamabsolutnicioidee a răspuns:

Poți ignora, bloca numărul, să mergi la o persoană adultă (dacă ai peste 18 ani nu este cazul) sau să cauți pe internet ce poți face în aceste cazuri (cine știe, poate găsești ceva).