| Andreea67899 a întrebat:

Bună TPU! Azi cand am verificat galeria am observat salvat acolo un folder cu vreo 2 filmări și 5 poze, tot de azi din momentul în care eu eram în mașină. Ma vedeam eu cum țineam telefonul în mana (in mașină). Ideea este ca telefonul era închis și nu era pornita înregistrarea. Sunt 100% sigura de asta.In plus dacă era pornita înregistrarea video ea se anula in momentul în care ieșeam din foto si atunci cand închideam telefonul sau filmarea continua pana în momentul în care deschideam tel. Intrebarea este dacă știți cum s-ar fi putut întâmpla asta...P.s.Cand intru in galerie la folderul cu înregistrările de azi, jos in stânga apare un apare un pătrat în interiorul lui o linie curba inchisa si in interiorul liniei un cerc.

4 răspunsuri:
| SteauaFermecata402 a răspuns:

In ultimul timp ai intrat pe vreun site dubios?

| alexcuamare123 a răspuns:

Ar trebui sa iti duci telefonul cat mai repede într-un service deoarece ar putea fi virusat sau chiar mai rau, hackuit

| Andreea67899 explică (pentru SteauaFermecata402):

Nu...dar am găsit în el niște fișiere pe care nu le am descarcat eu...pe unele nu le pot deschide iar pe altele atunci cand le am deschis erau ceva cifre și litere amestecate ca niște propoziții, dar nimic clar

| SteauaFermecata402 a răspuns (pentru Andreea67899):

Le-ai sters? Incearca sa iti iei un antivirus sau cceva